BAŞKANIN MESAJI

 

Çok Kıymetli Hemşehrilerim ;

Sizlerin teveccühü ve tercihi ile Belediye Başkanlığı görevini üstlendiğimizden bu yana, meclis üyelerimiz ve ekibimizle birlikte Arnavutköy’de yıllarca çözülememiş sorunların çözümü ve bölgemizi geleceğe en doğru şekilde taşıyabilmek için gerekli yatırımların yapılması maksadıyla var gücümüzle ve ilk günkü heyecanımızla çalışmaya devam ediyoruz.

Çok değil, sadece birkaç yıl önce “acaba, olur mu, mümkün değil” diye bakılan birçok sorun ve beklentinin ya çözüldüğüne ya da çözümü yolunda ciddi mesafeler kat edildiğine hep birlikte şahit oluyoruz. Bu nedenledir ki, hızla şehirleşen Arnavutköy, büyük bir ilgi odağı haline gelmiştir.

Hükümetimiz ve Büyükşehir Belediyemizle birlikte Arnavutköy Belediyesin’nin yapmış olduğu isabetli yatırımlar sayesinde, yepyeni ve yaşanılacak bir şehir olma yolunda hızla ilerleyen Arnavutköy, hiç şüpheniz olmasın ki bu çıkışını sürdürmeye devam edecektir. Zira yatırımlarımız artarak devam edeceğinden yarınımız, bugünümüzden çok daha güzel olacaktır. Bu sayede kazanan Arnavutköy ve Arnavutköy’de yaşayanlar olacaktır.

Biliyorum, bütün sorunların bir an önce çözülmesini sabırsızlıkla bekliyor ve istiyorsunuz. İnanın ben ve ekibim de en az sizin kadar arzulu ve istekliyiz. Sorunların çok kısa sürede ortadan kalkmasını talep ediyoruz. Ancak siz de biliyorsunuz ki, yılların kökleşmiş sorunlarını halletmek, geleceğin Arnavutköy’ünü oluşturmak zor ve zaman alıcı bir süreci arkada bırakmayı gerektiriyor. Buna rağmen  vardığımız nokta, çok şükür hedeflerimizle birebir örtüşmektedir. İnşallah beş yıllık görev süremiz tamamlandığında vaat ettiğimiz hedefleri geçmiş olarak görevimizi yerine getirmiş olacağız.

Değerli Arnavutköylüler, sizler bu bölgenin yükünü bize teslim ettiniz. Biz bu sorumluluğun bilincindeyiz. Sizlerin güvenini asla boşa çıkarmayacağız. Gayret bizden, dua ve destek sizden başarı ise Allah’tandır.

Daha güzel günlerde buluşmak dileğiyle...